پاورپوینت با موضوع موتورهاي هيدروژني

مطالب دیگر:
📜بررسی ارتباط میان هنر و دین و هنر دینی📜پروژه آماده انبارداری – بررسی سیستم های انبارداری و مراحل مختلف آن📜انواع استراتژي‌هاي تعارضات سازماني تعريف و مباني و انواع و مديريت تعارض📜بررسی جایگاه و نقش آب در امور تشريعي و معنوي📜بررسي تاريخچه و آسيب شناسي برنامه ريزي در سازمان📜بررسی تعلیم و تربیت از دیدگاه ارسطو📜تعارض سازماني و تعريف و مباني و انواع و مديريت تعارض📜نحوه ثبت اظهارنامه هاي ثبتي براي نسبت انواع اراضي دولتي📜بررسی تاثیرات و نقش تکنولوژی در فرهنگ جامعه و تکنوکراسی📜بررسی تاثير موسيقي در ورزش و موسیقی درمانی📜بررسی روشهاي آموزش و پرورش دانش آموزان ناشنوا📜بررسی زندگینامه و نظرات و عقاید افلاطون📜بررسی معماری و بنای مرکز خرید BTC در کشور اسلوونی📜ولايت در قرآن كريم و تفسير و بررسي آيات📜بررسی جايگاه غم و شادي در دین اسلام📜بررسی اهمیت تمرکز حواس هنگام مطالعه و روشهای تقویت آن📜پروژه درس فلزات در پزشكي بررسی آلياژهاي حافظه دار و کاربرد آنها در پزشکی📜بررسی تفسير آيه 1 تا 14 سوره قيامت📜بررسی و تحلیل محتوای کتاب فارسی سوم دبستان📜بررسی مقام زن از ديدگاه قرآن کریم
موتورهاي هيدروژني , انرژي هاي نو و تجديد پذير , احتراق بنزين و هيدروژن|2044613|til
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل پاورپوینت با موضوع موتورهاي هيدروژنيرا مشاهده می نمایید

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 41 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

موتورهاي هيدروژني

مقدمه

موتورهاي هيدروژني عاملي براي حل مساله انرژي و محيط زيست.

آيا سوخت پاك واقعيت است يا خيال و آيا روزي خواهد رسيد كه سوختي بي پايان در دست بشر قرار گيرد؟ اينها همه سوالاتي است كه ذهن دانشمندان و مهندسان خودرو را به خود مشغول كرده است. اما اين سوالات ديگر خيال نيست، بلكه ممكن است در چند دهه آينده به واقعيت نزديك شود، اما اين شاه‌كليدي كه دانشمندان به آن نزديك شده‌اند چيست؟

هيدروژن، يكي از فراوان‌ترين عناصر در طبيعت است. سوختن هيدروژن با انرژي زياد تنها خروجي آب را در پي دارد؛ پس آيا هيدروژن مي‌تواند تمام مشكلات گذشته را حل كند؟ البته تكنولوژي چنين موتوري بسيار پيچيده‌تر است و در حال حاضر، تاسيسات سوخت‌رساني چنين خودرويي نيز بسيار گران قيمت است.

منابع انرژي هاي نو و تجديد پذير در جهان عبارتند از:

-1انرژي بيوماس(كه حاصل از سوخت هاي گياهي و يا پسماند گياهان جنگلي وكشاورزي است)
-2انرژي آبي
-3انرژي خورشيدي
-4انرژي باد
-5انرژي گرمايي
-6انرژي هسته اي
-7 انرژي حاصل از تخمير فضولات حيوانيو گياهي
-8 انرژي حاصل از هيدروژن موجود در معادن زغال سنگ
-9 انرژي روغنهاي گياهي به منظور سوخت خودروهاي ديزل
-10 انرژي حاصل از هيدروژن حاصل از هيدروليز آب

روزانه در ايران بيش از 45 هزار تن زباله شهري در كشور توليد مي شود كه اين مزان ظرفيت توليد 15 ميليون كيلووات ساعت انرژي را دارا مي باشد.بر اساس بررسي هاي صورت گرفته از هر متر مكعب بيو گاز توليد شده از زباله هاي شهري 5 كيلووات ساعت انرژي مي توان به دست آورد.كه با اين روش تنها از طريق همين زباله هاي شهري مي توان انرژي زيادي به دست آورد.

فهرست مطالب و اسلایدها:

منابع انرژي هاي نو و تجديد پذير در جهان عبارتند از:

برتري نسبي خواص هيدروژن در مقايسه باسوختهاي فسيلي.

اصليترين گام را بي.ام.و. برداشت.

طراحان بهترين موتور هيدروژني

اصول كار

ذخيره سازي هيدروژن

زمان ذخيره سازي

مشكلات استفاده از هيدروژن

مشكلات سرمايه گذاري

تفاوت احتراق بنزين و هيدروژن

سوخترساني فوق مدرن